Wydania:

Nasza pierwsza płytka. Nagrana na imprezkach na przełomie 2016/2017. Tak zwany nielegal. Święty graal dla wszystkich ludzi, którzy lubią dopisywać znaczenie przedmiotom. Wyszło (200) szt. Kto ma to nieźle. Ja nie mam.

Traklista:

01. NEOPRENE DREAMS
02. DAH SEA PPL
03. RAP DZI$
04. BIELANY BIELECKA
05. GODZINA U
06. O.I.P. MAFIA
07. TIMEOUT
08. MELEX
09. WIADRA Z BETONU
10. DA SHIZNIT
11. TAIFUN

Produkcja: GKAMOLLI
Bity pożyczone: NR.4 / NR.10
Projekt gazetki: @nikaraguaguacamole
Projekt okładki: NADZ1A & @nikaraguaguacamole

©2017 UREC4201

Beatmakerzy podobno dzielą się na dwie grupy. Na tych, którzy robią backup, oraz tych, którzy będą robić backup. Marcel kompletując swoją płytę producencką stworzył tak gorące gówno, że spalił mu się dysk.

Da Bootleg of Alba to składanka numerów, które ocalały dzięki próbkom wysyłanym do ziomali przez neta. Ponad czterdzieści minut, sentymentalnej w gruncie rzeczy muzyki, na dwóch stronach przezroczystej pomarańczowej kasety.

Bity / Aranż: MARCEL PERS
Mastering: GKAMOLLI
Okładka: @nikaraguaguacamole

©2018 UREC4202

Yo! Knap normalnie wydzwonił persa i mówi, ze wpada robić rap. To marcel wydzwonił Guakamola i mówi: “Elówa albatrosik, wpada Knap, będzie rapował, a my zrobimy bity.”

To historia z zimy ‘18. Rzeczywiście wpadł, a pierwsze co chciał zrobić to sprzedać Guaguo crack. Na 3 dni zamknęliśmy się w chacie, w Gdyni, na Lil’ Kack District. Marcel z Gkamoulem jebneli taką fuzję, że żaden się po sobie nie spodziewał :* za to Kuba ciskał rymy w takim tempie, że przez chwilę myślelim, że miał przygotowane pisanki.

No i tak się robi rap białąsy. Taki jest przepis. 8 kawałeczków o miłości i o życiu. Dzięki za to. Na wydmie to były, jak do tej pory, nasze najlepsze wakacje.

 

Rap: Kuba Knap / Taifun / Dr. Slalom / Pers / Gua
Bity: Marcel Pers + GKAMOLLI
Mix: GKAMOLLI
Mastering: Szymon Klepaczko
Okładka: @nikaraguaguacamole

©2019 UREC4203


DA GROOVEMENT to przyjaźń co ma w chuj matek i ojców. 3 lata imprezek = 18 kawałeczków prosto do Twojej furki, Twojej chaty, Twojego tarasu, Twojego hamaka.

Dzięki wszystkim ziomalom, którzy zechcieli wziąć udział w projekcie. Przez przypadek lub z premedytacją. Młoda Gdynia is alive.

 

Bity: Guaguo, Marcel Pers, Odme
Mix: GKAMOLLI, Odme
Mastering: Augustyn
Okładka: @tynnatynna + @nikaraguaguacamole
Produkcja wykonawcza: GKAMOULLER

©2020 UREC4204